Darmowa dostawa od 249,00 PLN

B. Toys - Bądź sobą. Bez względu na to, jaki jesteś!

2018-05-11
B. Toys - Bądź sobą. Bez względu na to, jaki jesteś!
Czy ktoś kogo motto życiowe przeniesione na grunt zawodowy brzmi: "B.you - Bądź sobą. Bez względu na to, jaki jesteś!" - może nie wiedzieć, czym chcą bawić się dzieci?

Szczególnie, gdy deklaruje:
We want to be a voice of children that says it's okay to be curious, to be pensive, to be loud, to be happy and sad all at the same time, to be generous, to be afraid, to be quiet, to be wild, to be fun, to be open, to be scientific, to be poetic, to be giddy, to be serious, to be smart, to be free to be you”. *

No, nie może nie wiedzieć. Ale aż się prosi, żeby powiedzieć "sprawdzam".

Czy zabawki B.Toys naprawdę warte są uwagi i czy słusznie zdobywają uznanie na całym świecie?

Z przekory można by napisać, że nie. Że to nic ciekawego, że z tworzywa, że pstrokate i w ogóle o co chodzi, skąd ten zachwyt. Kulki jak kulki, farma jak farma i zabawki do wody i piasku też utrzymane w konwencji. Jednak taka ocena spotkałaby się najprawdopodobniej z gorącym oburzeniem wszystkich małych i dużych użytkowników zabawek tej marki. Bo prawdę mówiąc one naprawdę trafiają w gusta i potrzeby dzieci przy okazji świetnej zabawy pozytywnie wpływając na rozwój maluchów.

Weźmy np. zabawkę Rockestra Symfonia w wersji rockowej. Na pierwszy rzut oka przerażenie. Kolejna głośna mecząca zabawka grająca, z dźwiękami, które najprawdopodobniej będą z gatunku tych szarpiących nerwy. Rodzic nawet zaczyna kombinować, czy ma jakieś baterie na wyczerpaniu, żeby nie męczyć się długo z pełną mocą zabawki. Zdziwienie po jej uruchomieniu jest duże. To co dziecko słyszy podczas zabawy nie ma nic z przykrej dla ucha kakofonii dźwięków typowej dla tego typu samograjów. Nie dość, że nagrano profesjonalną ścieżkę to jeszcze wykombinowano rewelacyjny patent: dziecko może decydować jakie instrumenty będą grały, dowolnie zestawiając je w wyznaczonym do tego miejscu. A to nie koniec, bo jest i wokal i żeby było jeszcze fajniej do zabawki dołączono książeczkę z tekstami piosenek, żeby dziecko mogło samo śpiewać. Rewelacja!
ROCKESTRA - SYMFONIA W WERSJI ROCKOWEJ


Dla maluchów możecie sięgnąć po sensoryczną kulę B.Toys, w której ukrywają się mniejsze piłeczki. Każdy element to zupełnie inna faktura i inne bodźce dla zamysłu dotyku. Dzieci bawią się kulami na wiele sposobów pobudzając tym samym także swój rozwój ruchowy. Zabawka ta polecana jest jako zabawka terapeutyczna.

Dla kreatywnie usposobionych brzdąców B.Toys ma m.in.. zestaw do tworzenia biżuterii. Własnoręcznie stworzone korale, naszyjniki, bransoletki i pierścionki zawsze są hitem. Tym bardziej, gdy poszczególne elementy zachwycają kolorem i nietuzinkowymi kształtami, które inspirują dziecięcą wyobraźnię. Do tego sposób ich łączenia ze sobą doskonale wpływa na sprawność dłoni i paluszków małego artysty i jego koordynację oko-ręka.

ZESTAW DO TWORZENIA BIŻUTERII

Wasze dzieci uwielbiają bawić się podczas kąpieli? Są i propozycje dla nich. Chociażby zestaw do łowienia Morskich Cudaków w paszczę hipopotama.
zestaw do łowienia Morskich Cudaków

Wszystkie zabawki B.Toys są kolorowe i różnorodne. Pobudzają dziecięcą kreatywność, oddziałują na zmysły, inspirują i zachęcają do aktywności eksplorowania odkrywania i nauki. Są w 100 % bezpieczne, nie zawierają szkodliwych substancji co daje dziecku swobodę podczas zabawy, pozwalając nawet sprawdzić, czy zabawka da się ugryźć. B.Toys to również duża troska o środowisko.

Opakowania zredukowane do minimum wyprodukowane z surowców z odzysku. Wiele z nich służyć może do przechowywania zabawek. Opakowania kartonowe doskonale zastępują papier pakowy redukując ilość zmarnowanego papieru a w efekcie śmieci. Nic tylko kupować i się bawić, znaczy się i dać dzieciom niech się bawią ;)

*"Chcemy być głosem dzieci, które mówią, że dobrze jest być ciekawym, być zamyślonym, być głośnym, być szczęśliwym i smutnym w tym samym czasie, być hojnym, bać się, być cicho, być dzikim. Baw się bądź otwarty, bądź naukowy, bądź poetycki, rozkoszuj się, bądź poważny, bądź mądry, bądź wolny, aby być sobą"
Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel