Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Drewniane zabawki Grimm's - nasz nowy produkt

2018-02-23
Drewniane zabawki Grimm's - nasz nowy produkt

Dzieci uwielbiają układać różne rzeczy według koloru i kształtu. Lubią porównywać, organizować i kolekcjonować. Daj się zainspirować!

Drewniane zabawki Grimm’s im to umożliwią. W projektowaniu produktu kierowano się edukacją Waldorfa i innymi podejściami pedagogicznymi, takimi jak Montessori.  Minimalistyczne podejście do projektowania zabawek pozostawia wiele miejsca na rozwój kreatywności dzieci. Nowe, fantastyczne światy można ciągle tworzyć, dotrzymując kroku naturalnemu, zdrowemu rozwojowi dzieci.  

Te zabawki możecie obejrzeć na Targach w Kielcach, gdzie prezentujemy je po raz pierwszy :)

drewniane zabawki grimm's toys

drewniane zabawki grimm's toys

drewniane zabawki grimm's toys


Klocki Grimm’s to zabawa dla sortownika - mogą być miksowane według kształtów i kolorów. Tęczowe układanki, ludziki, grzybki, kamienie, szpule niezwykle rozwijają wyobraźnię malucha.

drewniane zabawki grimm's toys

Dla dzieci powyżej 3 lat wyzwaniem będzie na przykład nawlekanie ich na sznurek.   

Produkty idealnie nadają się do prowadzenia warsztatów i pracy w przedszkolu i szkole podstawowej. Niektóre zabawki powstają we współpracy z prowadzącymi warsztaty dla osób niepełnosprawnych. Nadają się do celów terapeutycznych na wiele sposobów i już z powodzeniem zostały przetestowane w terapiach.  
Drewno pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie.

Do produkcji wykorzystywane jest drewno z: drzewa olchowego, lipowego, bukowego i klonowego.   Drewno jest produktem naturalnym, niepowtarzalnym, uszlachetnionym śladami czasu, ale też solidnym, przez co długo nam towarzyszy.
Drewno to też unikatowy dźwięk, zapach, smak i uczucie.  
 • Dźwięk 
  Drewno ma ciepły i żywy dźwięk. 
 • Zapach
  Poprzez zapach czujemy oryginał, czystość i szczerość drewna. 
 • Smak
  Czy pamiętasz, jak smakuje drewno? W zabawkach Grimm's nie ma żadnych małych części i dlatego jest idealnym gryzakiem dla maluszków. Ma powierzchnię, która wiąże wilgoć i nie pozwala rozwój bakterii.   
 • Uczucie
  Drewno dociera do naszych dłoni ciepłem i żywą powierzchnią. Naturalna powierzchnia drewna jest obrobiona nieszkodliwymi, kolorowymi bąbelkami i naturalnymi olejami - bez ostatecznego lakieru ochronnego.   

Zabawki Grimm’s posiadają pieczęć "Made-by-Nature”. Oznacza to, że są to produkty naturalne, które mają różne struktury w drewnie i jego odmianach. Warto pamiętać, że jest to cecha jakościowa, a nie wada.

Produkty są certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). Jest ona rekomendowana jako międzynarodowa pieczęć głównych organizacji ekologicznych, takich jak Greenpeace lub WWF, w celu zachowania równowagi ekologicznej. Dzięki tej pieczęci, firmy z branży drzewnej są oceniane na całym świecie i nagradzane. Z myślą o środowisku opakowania są zredukowane do minimum.  


Zabawki są regularnie sprawdzane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty, a także wszystkie użyte kolory i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi. Także tkaniny lalek posiadają pieczęć Oeko-Tex.  

Zabawki Grimm's pojawią się w naszej ofercie na początku marca.
Aby być na bieżąco zapisz się na nasz newsletter - poinformujemy Cię jak tylko zabawki pojawią się w naszym sklepie. 

   

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel