Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Dystrybutor

Pokaż swoim klientom świat innowacyjnych akcesoriów i wyjątkowych zabawek!

Jako dystrybutor dbamy o staranną selekcję towarów, które włączamy do naszej oferty. Nie znajdą Państwo wśród naszego asortymentu produktów zwyczajnych i byle jakich. Każda z firm, którą mamy w swoim portfelu marek wyróżnia się na tle swojej konkurencji poprzez unikalne cechy produktów.

Jesteśmy jedynym w naszym kraju dystrybutorem marek  b.box, bblüv, Bling2o, Everyday Baby, Fill'n Squeeze, Grimm's, Jellystone, Kikadu, KioKids, Potette Plus, Pura, RaZbaby, Rex Lonon, Wobbel i zapewniamy dostęp do produktów tych marek sklepom i placówkom handlowym oferującym artykuły dziecięce.

W swoim asortymencie posiadamy produkty z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych czy Australii. W ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować wyjątkowe akcesoria dziecięce, których nie oferują inne hurtownie. Produkty te wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i interesującym wzornictwem, ale również bezpieczeństwem potwierdzonym przez liczne certyfikaty. Oferowane przez nas produkty są nieodzownym elementem nie tylko w życiu codziennym, ale również w drodze.

Dlatego właśnie warto zarejestrować się na naszej platformie B2B i rozpocząć z nami współpracę od wprowadzenia naszych produktów do Państwa sklepu już dzisiaj.

Doświadczony personel posłuży wszelką pomocą podczas składania pierwszego zamówienia, chętnie opowie o produktach oraz markach, a na co dzień pomoże rozwiązać wszelkie pojawiające się problemy od ręki.

Dodatkowo dzięki wyspecjalizowaniu pracowników w konkretnych działaniach – transport i dostawy, reklamacje i zwroty, płatności, marketing oraz oczywiście prace na magazynie, jesteśmy w stanie w sposób rzetelny wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Każdy z naszych klientów traktowany jest w sposób nie tylko profesjonalny, ale przede wszystkim indywidualny. „Zapamiętujemy” naszych klientów, co pozwala nam w szybki sposób zareagować w sytuacjach awaryjnych w preferowany przez Państwa sposób. W swoim zespole mamy także przedstawiciela handlowego, który chętnie przyjedzie do Państwa sklepu, pokaże towar, przeszkoli personel i będzie dbał o prezencję oraz dostępność towaru.

Jesteśmy także otwarci pod kątem współpracy z klientami, chętnie uczestniczymy w nowych, ciekawych projektach, współpracujemy z blogerami, przekazujemy nagrody na konkursy i z przyjemnością wspieramy rozwój rozpoznawalności naszych marek.

Na platformie B2B udostępniamy Państwu także wszelkie potrzebne materiały graficzne, zdjęcia oraz filmy i służymy pomocą podczas wprowadzania naszych produktów do Państwa oferty sklepu – także poprzez integrację systemową. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do zakładki NASZE MARKI.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, albo chcieliby Państwo doradzić się przed rozpoczęciem współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – w zakładce KONTAKT znajdą Państwo wszystkie niezbędne dane. Jeśli chcą Państwo przeczytać szczegółowe informacje dotyczące współpracy z nami, zapraszamy do zakładki WARUNKI WSPÓŁPRACY.

Zapraszamy do współpracy – dystrybutor marek dziecięcych BABY&TRAVEL!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel