Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Kreatywne zabawki open-ended Babai

2021-11-03
Kreatywne zabawki open-ended Babai

Babai, tajemniczy stworek, który ma potencjał by uczynić świat naszych dzieci inspirującym miejscem. Miejscem, w którym swą magiczną moc manifestuje prostota i wyobraźnia. Ta druga, jeśli zapewnić jej swobodę sprawi, że pierwsza zmieni dziecięcy pokój w baśniową krainę, w której wszystko się może zdarzyć. Krainę wypełnioną szczerym śmiechem, żywymi emocjami i radosną zabawą. Najlepszymi katalizatorami rozwoju. Niezbędnymi elementami szczęśliwego dzieciństwa.

Czy to oznacza, że w naszej ofercie pojawiła się jakaś baśniowa postać? Nic podobnego. Czary i magiczne stworzenia nadal wykraczają poza nasze możliwości. Na szczęście i bez nich możemy sprawiać, że dziecięcy świat będzie miejscem jeszcze ciekawszym. Dzieje się tak, dzięki wyjątkowym ludziom, którzy tworzą wyjątkowe przedmioty majce wyjątkową moc. Moc zaklętą w prostych formach i czerpiącą z piękna natury. Moc, dzięki której dziś łączy wczoraj z jutrem a fascynująca opowieść jaką jest dzieciństwo pulsuje pozytywną energią, uważnością, czułością i miłością.

Ludziom tak wyjątkowym jak twórcy naszej nowej marki - Babai. Przyjaciele i rodzice. Ludzie wrażliwi i poszukujący. Głęboko przekonani, że to co otacza nasze dzieci nie tylko wpływa na ich rozwój fizyczny i umysłowy, ale także kształtuje ich emocje i spojrzenie na świat. Ludziom pewnym, że w związku z tym warto latorośle otaczać zabawkami wyjątkowymi. Ponadczasowymi i „ponadwiekowymi”. Wykonanymi z naturalnych materiałów, minimalistycznymi i równie dobrze sprawdzającymi się w domu co w podróży. Zabawkami „open-ended”.

Zabawki open-ended

Pełni pasji projektanci Babai, idąc za głosem serca i intuicji stworzyli ofertę zabawek z duszą i potencjałem. Zachęcających do schodzenia z utartych ścieżek i wychodzenia poza stereotypy. Zabawek dotrzymujących kroku dynamicznie rozwijającemu się dziecku. Takich, które nie nudzą się zbyt szybko.

Zabawek niejednoznacznych:

 • bez zamkniętego katalogu zastosowań;
 • bez ostatecznie zdefiniowanych zasad i instrukcji;
 • bez rozróżnienia na właściwe i niewłaściwe zastosowanie;
 • bez przypisania do płci i wieku.

Zabawek kreatywnych:

 • rozbudzających wyobraźnię;
 • nieograniczających;
 • dających impuls do kreowania kolejnych scenariuszy;
 • zachęcających do wymyślania i opowiadania historii;
 • pozwalających oswajać i przyswajać wydarzenia i emocje z prawdziwego świata;
 • na długo angażujących w zabawę samodzielną lub z przyjaciółmi czy członkami rodziny.

Zabawek czerpiących z przyrody. Drewnianych i bez zbędnych detali. Dzięki miękkim liniom, prostym kształtom i ciepłej naturalnej palecie barw nieba, lasu, letnich kwiatów niesłychanie estetycznych. Wpisujących się w każdy styl nie tylko rustykalny czy skandynawski. Sznurkowe huśtawki, nietuzinkowe domki dla lalek, klocki a także piękne i funkcjonalne meble do dziecięcego pokoju, które równie pięknie prezentować będą się w salonie czy sypialni.

Wszystkie bawią i uczą. Wszystkie można wykorzystywać na wiele sposobów. Nawet elementy gier, mogą stać się częścią zupełnie nowej historii. Wszystkie mogą być prezentem, niebanalną dekoracją, pamiątką, ogniwem łączącym rodzeństwo a nawet pokolenia.

Bezpieczne, ekologiczne, inspirujące. Nowoczesne! Takie właśnie są zabawki ukraińskiej marki Babai, którą z przyjemnością włączyliśmy do naszego portfolio. My zakochaliśmy się w nich od pierwszego wejrzenia. Mamy nadzieję, że i Wam i Waszym dzieciom równie mocno przypadną do serce!

Polecane

Drewniana gra DZIELNE ORĘTY PODWODNE, zestaw wędkarski, na magnes, Babai, EKO Promocja

Drewniana gra DZIELNE ORĘTY PODWODNE, zestaw wędkarski, na magnes, Babai, EKO

29,10 PLN brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,50 PLN/1szt.-40% Cena regularna: 97,00 PLN brutto/1szt.-70%
Przeplatanka SZNUROWANKA zestaw, drewniana, kolor naturalny, Babai, EKO Promocja

Przeplatanka SZNUROWANKA zestaw, drewniana, kolor naturalny, Babai, EKO

52,50 PLN brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 87,50 PLN/1szt.-40% Cena regularna: 175,00 PLN brutto/1szt.-70%
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel