Darmowa dostawa od 249,00 PLN
Zapraszamy do strefy wyjątkowych okazji OUTLET z RABATAMI do -35% Kliknij Tutaj >>
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kreatywne zabawki open-ended Babai

2021-11-03
Kreatywne zabawki open-ended Babai

Babai, tajemniczy stworek, który ma potencjał by uczynić świat naszych dzieci inspirującym miejscem. Miejscem, w którym swą magiczną moc manifestuje prostota i wyobraźnia. Ta druga, jeśli zapewnić jej swobodę sprawi, że pierwsza zmieni dziecięcy pokój w baśniową krainę, w której wszystko się może zdarzyć. Krainę wypełnioną szczerym śmiechem, żywymi emocjami i radosną zabawą. Najlepszymi katalizatorami rozwoju. Niezbędnymi elementami szczęśliwego dzieciństwa.

Czy to oznacza, że w naszej ofercie pojawiła się jakaś baśniowa postać? Nic podobnego. Czary i magiczne stworzenia nadal wykraczają poza nasze możliwości. Na szczęście i bez nich możemy sprawiać, że dziecięcy świat będzie miejscem jeszcze ciekawszym. Dzieje się tak, dzięki wyjątkowym ludziom, którzy tworzą wyjątkowe przedmioty majce wyjątkową moc. Moc zaklętą w prostych formach i czerpiącą z piękna natury. Moc, dzięki której dziś łączy wczoraj z jutrem a fascynująca opowieść jaką jest dzieciństwo pulsuje pozytywną energią, uważnością, czułością i miłością.

Ludziom tak wyjątkowym jak twórcy naszej nowej marki - Babai. Przyjaciele i rodzice. Ludzie wrażliwi i poszukujący. Głęboko przekonani, że to co otacza nasze dzieci nie tylko wpływa na ich rozwój fizyczny i umysłowy, ale także kształtuje ich emocje i spojrzenie na świat. Ludziom pewnym, że w związku z tym warto latorośle otaczać zabawkami wyjątkowymi. Ponadczasowymi i „ponadwiekowymi”. Wykonanymi z naturalnych materiałów, minimalistycznymi i równie dobrze sprawdzającymi się w domu co w podróży. Zabawkami „open-ended”.

Zabawki open-ended

Pełni pasji projektanci Babai, idąc za głosem serca i intuicji stworzyli ofertę zabawek z duszą i potencjałem. Zachęcających do schodzenia z utartych ścieżek i wychodzenia poza stereotypy. Zabawek dotrzymujących kroku dynamicznie rozwijającemu się dziecku. Takich, które nie nudzą się zbyt szybko.

Zabawek niejednoznacznych:

  • bez zamkniętego katalogu zastosowań;
  • bez ostatecznie zdefiniowanych zasad i instrukcji;
  • bez rozróżnienia na właściwe i niewłaściwe zastosowanie;
  • bez przypisania do płci i wieku.

Zabawek kreatywnych:

  • rozbudzających wyobraźnię;
  • nieograniczających;
  • dających impuls do kreowania kolejnych scenariuszy;
  • zachęcających do wymyślania i opowiadania historii;
  • pozwalających oswajać i przyswajać wydarzenia i emocje z prawdziwego świata;
  • na długo angażujących w zabawę samodzielną lub z przyjaciółmi czy członkami rodziny.

Zabawek czerpiących z przyrody. Drewnianych i bez zbędnych detali. Dzięki miękkim liniom, prostym kształtom i ciepłej naturalnej palecie barw nieba, lasu, letnich kwiatów niesłychanie estetycznych. Wpisujących się w każdy styl nie tylko rustykalny czy skandynawski. Sznurkowe huśtawki, nietuzinkowe domki dla lalek, klocki a także piękne i funkcjonalne meble do dziecięcego pokoju, które równie pięknie prezentować będą się w salonie czy sypialni.

Wszystkie bawią i uczą. Wszystkie można wykorzystywać na wiele sposobów. Nawet elementy gier, mogą stać się częścią zupełnie nowej historii. Wszystkie mogą być prezentem, niebanalną dekoracją, pamiątką, ogniwem łączącym rodzeństwo a nawet pokolenia.

Bezpieczne, ekologiczne, inspirujące. Nowoczesne! Takie właśnie są zabawki ukraińskiej marki Babai, którą z przyjemnością włączyliśmy do naszego portfolio. My zakochaliśmy się w nich od pierwszego wejrzenia. Mamy nadzieję, że i Wam i Waszym dzieciom równie mocno przypadną do serce!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-06-07
Rewelacja
2022-05-21
Super!
pixel