Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Letnie must have - daszek przeciwsłoneczny do wózka

2018-07-23
Letnie must have - daszek przeciwsłoneczny do wózka

Lato to czas, w którym rodzice chętnie korzystają z pięknej pogody i wychodzą na długie spacery z dzieckiem w wózku. Wysoka temperatura nie sprzyja co prawda siedzeniu w domu, jednak podczas zabierania dziecka na dwór należy pamiętać, by zapewnić mu odpowiednią ochronę.

Rażące słońce, porywisty wiatr czy nagłe opady deszczu sprawiają, że konieczne jest zadbanie o komfort dziecka podczas spaceru. W tej roli doskonale sprawdzają się osłonki na wózek.

Osłony przeciwsłoneczne – produkt obowiązkowy

Na spacer z dzieckiem trzeba wychodzić jak najczęściej i korzystać z dobrej pogody. Warto jednak pamiętać, że podczas gdy samemu jest się wyposażonym w okulary przeciwsłoneczne, a często także czapkę z daszkiem czy kapelusz, o dziecko również trzeba się zatroszczyć. Wystawienie maleństwa bezpośrednio na słońce może mieć bowiem zły wpływ na jego zdrowie.  Właśnie dlatego osłony przeciwsłoneczne to akcesoria, w które powinien być wyposażony każdy wózek.

Producenci oferują obecnie szeroki wybór tego rodzaju produktów, dzięki czemu można z łatwością znaleźć propozycję zgodną z indywidualnymi potrzebami.

Zalety osłony przeciwsłonecznej

Osłona przeciwsłoneczna jest bardzo prosta w montażu i pozwala w szybki sposób zwiększyć funkcjonalność każdego wózka, w tym również spacerówki. Taki produkt pasuje niemal na każdy wózek, dzięki czemu mogą z niej korzystać wszyscy rodzice. W ofertach naszego sklepu znajduje się między innymi klasyczny daszek przeciwsłoneczny na fotelik czy wózek, jak również specjalne osłony okrywające całą spacerówkę. Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep projektowane są w taki sposób, by chronić dziecko przed słońcem, a jednocześnie nie ograniczyć mu widoczności, by mogło w pełni cieszyć się każdym spacerem.

Niektóre osłony pełnią nawet podwójną funkcję – chronią zarówno przed promieniami słońca, jak i w razie zmiany pogody i opadów deszczu skutecznie zapobiegną zmoczeniu wózka. Co najważniejsze, tego rodzaju akcesoria dostępne są w niskiej cenie, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie dziecku skutecznej ochrony bez ponoszenia dużych wydatków.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel