Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Współpracuj z nami! Oferta dla firm.

Jako wyłączny dystrybutor wielu znanych marek zabawek i akcesoriów dla dzieci, zachęcamy do współpracy firmy zainteresowane działaniami marketingowymi z wykorzystaniem naszych produktów.

Jeśli jesteś przedstawicielem agencji marketingowej lub PR, pracownikiem działu HR swojej firmy, fotografem lub po prostu myślisz o włączeniu naszych artykułów do swoich projektów, zgłoś się do nas.

E-mail: media@babyandtravel.pl

Tel: +48 730 338 037

Jakie działania możemy Ci zaproponować?

 • Rabaty pracownicze (okazjonalne lub długoterminowe) na wybrane marki lub produkty.
 • Atrakcyjne ceny hurtowe przy większych zamówieniach (np. przeznaczonych na nagrody, kampanie promocyjne, gadżety, prezenty).
 • Współpracę barterową.
 • Przygotowanie oferty produktów do programu lojalnościowego Twojej firmy.
 • Pomoc w przygotowaniu wyprawki niemowlęcej dla pracowników, którzy spodziewają się dziecka.
 • Wypożyczenie produktów do sesji zdjęciowych.
 • Jakie korzyści przynosi współpraca z nami?

 • Fachowe doradztwo- jesteśmy ekspertami, którzy znają się na tym, co robią.
 • Przyjazna atmosfera- lubimy swoją pracę i dbamy, by atmosfera życzliwości i współpracy udzielała się naszym klientom.
 • Jakość wpisana w DNA produktów, które starannie selekcjonujemy przed dopuszczeniem do sprzedaży.
 • b.box

  Australijska marka renomowanych akcesoriów do jedzenia i picia dla dzieci, w tym niezawodnego bidonu z obciążoną słomką. Stworzona przez mamę, skupia się innowacyjnych rozwiązaniach, posiadających praktyczny wymiar, takich jak funkcjonalne tritanowe bidony czy wygodne lunchboxy. Marka nie zapomina o najmłodszych, stąd ma w ofercie całą gamę gryzaków sensorycznych dla dzieci.

  Grimm's

  Niemiecki producent ręcznie wykonanych drewnianych zabawek dla dzieci, inspirowanych pedagogiką Montessori i szkołą waldorfską. W ofercie królują zabawki otwarte, czyli takie, które nie narzucają zasad. Rodzinna firma z tradycjami, której jakość doceniają rodzice na całym świecie. Działa w myśl zasady zrównoważonego rozwoju i angażuje się w społeczne akcje promujące zachowania proekologiczne.

  Rex London

  Brytyjska marka tworząca gry, zabawki i akcesoria dla dzieci w stylu retro i skandynawskim. Działa w myśl prostej zasady. Głównym celem przyświecającym twórcą Rex London jest sprawianie radości najbliższym drobnymi upominkami. Marka doceniona przez brytyjską Królową wraca asortymentem do tradycji dawnych zabaw, ale równie chętnie sięga po nowoczesne, modne wzornictwo.

  Pura

  Amerykański producent niezawodnych, stalowych termobutelek dla dzieci i dorosłych. Akcesoria, które nie boją się żadnych warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzają się na krótkim spacerze, jak i na dłuższej, górskiej wyprawie. Marka działa w duchu #zerowaste i tworzy produkty służące na lata.

  Wobbel

  Holenderski twórca oryginalnych desek do balansowania i jogi. Minimalistyczna, niezniszczalna zabawka dla całej rodziny daje możliwość bujania, kołysania, huśtania, przez co przyczynia się do wszechstronnego rozwoju dziecka, poprawy samopoczucia, wyciszenia emocji i zwiększenia możliwości intelektualnych i motorycznych

  Bling2o

  Nowojorska marka szalonych akcesoriów do wody dla dzieci. Odważne wzory i kolory okularków, masek czy desek do pływania dedykowane wszystkim tym, którzy chcą się wyróżnić. To prawdziwa gwiazda pośród marek tworzących elementy ekwipunku plażowego.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.86 / 5.00 69 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2022-05-21
  Super!
  2022-01-04
  Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
  pixel