Darmowa dostawa od 249,00 PLN

WOW

( ilość produktów: 1 )

kubek niekapek 360

Założona w 2012 firma Wow Gear® to wspólny projekt łączący ludzi i pomysły ze Stanów Zjednoczonych i z Norwegii. Zaprojektowali i opatentowali wyjątkowy kubek niekapek WowCup®.

Celem, który im przyświecał w pracach było stworzenie produktu, który będzie bezpieczny, prosty w użytkowaniu jak zwykła szklanka (bez zatyczek, dzióbków, zakrętek, słomek, blokad, ustników itp. elementów), z którego dziecko będzie mogło wygodnie się napić ale również taki, który będzie niekapkiem. Udało się. Żeby napić się z Wow Cup wystarczy chwycić i pić w dowolnym miejscu wzdłuż krawędzi, jak ze szklanki, tyle że z niego nic się nie wyleje. Prostota jego konstrukcji oznacza również, że jest go łatwo wyczyścić. Nie ma zakamarków, miejsc w których mogłyby gromadzić się zabrudzenia.

A skąd nazwa? Tak wspominają jej korzenie właściciele:

"Kiedy zaczęliśmy demonstrować nasz kubek ludziom na całym świecie, za każdym razem, gdy piliśmy z kubka i przewracaliśmy go do góry nogami, naturalną reakcją wszystkich było"WOW!" Bez względu na kraj lub język ojczysty, wszyscy mówili WOW!"

Po takich doświadczeniach postanowili tworzyć innowacyjne produkty wywołujące właśnie efekt WOW. Tak powstały akcesoria dla dzieci do picia i jedzenia doskonale sprawdzające się nie tylko w domu ale przede wszystkim poza domem, w podróży i na spacerze:

  • WOW KIDS
  • JUICY! WOW CUP™
  • WOW BABY
  • SnackPals®
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel