Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Jeune Premier

( ilość produktów: 3 )

jeune premier, plecaki, tornistry

 

Jeune Premier to ekskluzywna belgijska marka będąca synonimem doskonałej jakości i zachwycającego nietuzinkowego designu.
Dawno, dawno temu ... na długo przed tym jak zwierzęta utraciły głos, w magicznej rezydencji mieszkało dziesięcioro przyjaciół. Choć mieli zupełnie różne osobowości przyświecało im wspólne motto: Zasady nie mają znaczenia albo Nie ma zasad jest tylko zabawa… zabawa bez zasad bez reguł. Na magiczny dwór, który zamieszkiwali zostało rzucone zaklęcie – ani w domu ani w jego pobliżu nie było dorosłych a wszystkie myśli dzieci natychmiast stawały się jawą. Nikogo nie dziwiły więc samoodbijające się piłki, lwiątka strzegące posiadłości, kolorowe flamingi w przydomowym basenie a nawet wikingowie wyruszający na podbój ogrodu. Gdy wśród tych niesamowitości, eksplorując niestrudzenie okolice dzieci się gubiły z pomocą przychodził im magiczny kompas. Nie brakowało też wizyt kosmitów i jednorożców podążających za tęczą i marzeniami”.
I to tę właśnie magię, twórcy Jeune Premier małżeństwo Hélène Fransen i Bruno Piers, postanowili zamknąć w swych plecakach i tornistrach. Zerwali ze sztampą i nudą. Na pierwszym miejscu postawili dzieci, z ich naturalną ciekawością świata, ogromnymi marzeniami, nieskrępowaną fantazją i potrzebą by odkrywać, żyć aktywnie, bawić się, przyjaźnić, czerpać doświadczenia ze wszystkiego co robią i co ich otacza. Twórcy marki zrozumieli, że nawet tak banalne rzeczy jak plecak mogą wpływać na cały ten dziecięcy świat. Stworzyli więc takie szkolne akcesoria, które nie ograniczają uczniów w żadnym wieku.
jeune premier, plecaki dla dzieci, tornistry do szkoły

Dbając o podręczniki zeszyty i książki, nie uprzykrzają codziennej podróży do szkoły. Niebywale lekkie, nie przeszkadzają w spontanicznych wędrówkach, zabawie w berka i chowanego. Wysokiej jakości trwałe i wytrzymałe materiały nie poddają się łatwo się dziecięcej fantazji i chęci do sprawdzania ich wytrzymałości. Dzielnie zniosą naprawdę wiele niekiedy ekstremalnych „eksperymentów”.

Produkty Jeune Premier, to również inspirujący design zrywający z zalewającą rynki masową produkcją spod jednej matrycy.

jeune premier, plecaki dla dzieci, plecak dla dziecka, tornister dla dziecka, tornister do szkoły

 

Choć projektując nowe kolekcje twórcy marki podążają za trendami, robią to w swym własnym eleganckim, wysmakowanym i nietuzinkowym stylu. Wyczucie estetyki i poczucie smaku sprawiają, że pozornie ryzykowane tematy nie mają w sobie nic z tandety. Są gustowne, ekskluzywne a przy tym w subtelny sposób inspirują dzieciaki do bycia sobą, do odkrywania swej indywidualności i umiejętności noszenia jej z dumą.

To jak podszeptywanie by nie usiłowały za wszelką cenę podążać za tłumem, by nie starały się wtopić, by żyły swoimi pasjami, radośnie, otwarcie pamiętając, że tu i teraz jest początek ich przyszłości. Nikogo kto pozna te niesamowite tornistry nie dziwi sukces jaki odniosła marka Jeune Premier. W krótkim czasie Hélène Fransen i Bruno Piers pokonali drogę od zaprojektowanego na kuchennym stole tornistra dla syna, po sieć punktów sprzedaży na całym świecie, w tak prestiżowych miejscach jak Galeries Lafayette w Paryżu i Dubaju i ponad 120 000 szkolnych toreb sprzedawanych rocznie. Dzięki ich pomysłom, ryzyku jakie ponieśli rezygnując z bycia prawnikiem i farmaceutom na rzecz projektowania szkolnych tornistrów, dziś rodzice mogą wyposażyć swoje dzieci w jedne z najciekawszych a przy tym funkcjonalnych, ultralekkich, trwałych:

  • plecaków szkolnych;
  • uniwersalnych worków;
  • piórników;
  • walizek
  • i oczywiście klasycznych tornistrów w nieobalanej odsłonie.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel