Darmowa dostawa od 249,00 PLN
Spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci nieprzemakalne, zielone, Playshoes
Spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci nieprzemakalne, zielone, Playshoes
Spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci nieprzemakalne, zielone, Playshoes
Spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci nieprzemakalne, zielone, Playshoes

Spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci nieprzemakalne, zielone, Playshoes

  • Spodnie ogrodniczki chroniące przed deszczem dla dzieci, Playshoes
79,00 PLN
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Produkt dostępny
Produkt dostępny
30 dni na łatwy zwrot
Sprawdź punkt odbioru osobistego
Spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci nieprzemakalne, zielone, Playshoes
Spodnie przeciwdeszczowe dla dzieci nieprzemakalne, zielone, Playshoes
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Spodnie wodoodporne dla dzieci Playshoes

Nie zamykajmy dzieci w domu, gdy zrobi się deszczowo lub skończy się lato. Aktywność na świeżym powietrzu przez okrągły rok, bez względu na aurę jest niesłychanie istotna dla ich zdrowia, rozwoju, kondycji i emocji. Nie zabierajmy im tej możliwości. Zamiast martwić się deszczem warto pomyśleć nad uzupełnieniem dziecięcej garderoby nie tylko o kalosze i kurtkę ale również o spodnie przeciwdeszczowe. Lekkie, luźne, nie ograniczają ruchów za to zdecydowanie ograniczają wodzie dostęp do waszego dziecka.

Takie właśnie są wodoodporne ogrodniczki Playshoes. Wystarczy naciągnąć je na cieplejszą bieliznę lub zwykłe spodnie i można szaleć w deszczu. Spodnie te mają szerokie elastyczne regulowane szelki zapinane na praktyczne zatrzaski. Posiadają regulację "szerokości" w postaci zatrzasków umieszczonych na bokach. Dzięki nim dopasowują się do rosnącego dziecka a także do ubrania, które maluch ma pod spodniami. Dzięki temu są idealnym elementem ubierania na cebulkę. Specjalne gumy i ściągacze wszyte u dołu nogawek pozwalają dobrze dopasować je do kaloszy. By w deszczowy pochmurny dzień dziecko było lepiej widoczne na nogawkach spodni umieszczono odblaskowe pasy.

Playshoes

Właściwości produktu:

  • przeciwdeszczowe spodnie typu ogrodniczki;
  • wodoodporne;
  • lekkie i wygodne;
  • na tyle obszerne by można założyć je na zwykłe spodnie;
  • mają elastyczne regulowane szelki zapinane na zatrzaski;
  • posiadają boczną regulację "szerokości";
  • odblaskowe elementy na nogawkach;
  • dopasowują się do sylwetki dziecka;
  • idealne jak wierzchnia warstwa, gdy ubierasz malca "na cebulkę";
  • gumki i elastyczne taśmy na dole nogawek pozwalają dopasować spodnie do butów;
  • łatwo utrzymać je w czystości;
  • zajmują niewiele miejsca więc zawsze możesz mieć je przy sobie podczas spaceru lub wycieczki.

Parametry techniczne:

  • materiał: 100% poliester z 100% powłoką poliuretanową
  • Oeko-Tex Standard 100 klasa 1 (badanie Instytutu Hohensteina nr 12.0.05235)
  • Można prać w pralce do 40°C

Pomocna tabela wymiarów:

Symbol
405432_92Z
Kod producenta
Rozmiar 864010952568721
Rozmiar 924010952568738
Rozmiar 1024010952568745
Rozmiar 1044010952568752
Rozmiar 1164010952577013
Rozmiar 1284010952577020
Marka
Playshoes
Podszewka
Bez podszewki
Stan
Nowy
Płeć
Chłopcy
Dziewczynki
Długość
długie
Materiał dominujący
poliester
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarDługość całkowitaDługość od kroku mierzona z przodu1/2 szerokości w biodrach
Rozmiar 8655 cm 37 cm41 cm
Rozmiar 9261 cm39 cm42 cm
Rozmiar 10265 cm41 cm43 cm
Rozmiar 10469 cm42 cm44 cm
Rozmiar 11671 cm 43 cm46 cm
Rozmiar 12875 cm44 cm48 cm

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel