Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Nosidełko TULA - dlaczego warto je mieć?

2018-04-11
Nosidełko TULA - dlaczego warto je mieć?

Spacer z dzieckiem. Jeszcze kilkanaście lat temu oznaczał zapakowanie malucha do wózka i wędrówki po mniej lub bardziej przyjaznych alejkach, niekoniecznie parkowych. Wypad za miasto, do lasu, na plażę czy w góry oznaczał najczęściej drogę przez mękę, bo albo miejski wózek przegrywał nierówną walkę z dziurami, piachem i kamieniami (nie Drodzy Rodzice, wybór wózków wtedy nie był aż tak szeroki jak dziś a już na pewno nie był dostosowany do każdej kieszeni), albo kręgosłup mamy lub taty odmawiał nieludzkiego traktowania w postaci noszenia na rękach Słodkiego Ciężaru. Próbowałyście iść kilka kilometrów z 8 miesięcznym niemowlęciem przyssanym do piersi bez chusty lub nosidła? Nie?! Koniecznie spróbujcie - doświadczenie jedyne w swoim rodzaju.


Dziś, kiedy chcesz iść z dzieckiem na spacer masz całą paletę możliwości. Wybór środka transportu dla Szkraba zależy od Twoich preferencji, upodobań i wieku dziecka a także miejsca, które na spacer wytypowaliście. Wózek to dla wielu z nas typ numer jeden. Faktycznie ma wiele zalet i w życiu bym z niego nie zrezygnowała na stałe. Nie zmienia to faktu, że moje najmłodsze dziecko zrezygnowało z jego usług w wieku 20 miesięcy. Oczywiście próbowaliśmy Paskudę przekonać. Nie powiem, kilka razy z sukcesem tyle, że gdy niechęć do wózka brała górę nie było takiego co zabroniłby dziecięciu wylezienie z niego. Nie, pasy nie robiły Mu różnicy. Rozwiązanie numer dwa to "sprzęty" do noszenia dziecka. I tu mamy prawdziwe El Dorado. Chcesz nosić dziecko sięgając do "plemiennych" tradycji? Proszę bardzo, czeka na Ciebie duży wybór chust do noszenia. Tkane, elastyczne, kółkowe. Jesteś na tak dla noszenia, ale raczej nie bardzo widzisz się przy motaniu kilometrów tkaniny, możesz zwrócić swą uwagę na doskonały (z mojego punktu widzenia) patent – ergonomiczne nosidła dla dziecka. Na rynku wybór jest ogromny.

A żeby wybrać dobrze warto temat zgłębić i nie kupować w ciemno. Przy nosidłach zasada jest bowiem taka jak przy fotelikach samochodowych. Chcesz wybrać dobrze – przymierz. Każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie i kierowanie się jedynie wzrostem i wagą Malca oraz opiniami innych może skończyć się fiaskiem. Oczywiście trzeba przede wszystkim pamiętać by typować tylko bezpieczne nosidła. Niestety w tym przypadku jakość idzie w parze z wyższą ceną, więc tym bardziej trzeba się przyłożyć do zakupu. Sama na hasło nosidło ergonomiczne natychmiast myślę TULA. 

Przez te wszystkie lata mogłam obserwować jak potrzeby i wizja jednej Matki, na dodatek Polki, rozprzestrzeniły się po świecie ułatwiając życie wielu Rodziców. Oczywiście nie jest to jedyna opcja. Jedni nosidełkom TULA są bezgranicznie wierni i nie uznają innych firm. Są też tacy, którzy wolą inne marki a nawet pokusili się o wybranie nosideł szytych na miarę. Idąc jednak za swoim pierwszym skojarzeniem właśnie nosidełka ergonomiczne tej marki wspominam jako sposób na wygodne noszenie dziecka podczas wycieczek, spacerów, zakupów czy ekspresowych wyjść z psem. Wolne ręce, bliski kontakt z dzieckiem, ogromna swoboda w wyborze ścieżek, którymi chcemy maszerować. TULA to przede wszystkim wysoka jakość produktu.

Materiały dobierane są z troską i uwagą a szyte ręcznie nosidła są bardzo dobrze wykończone. No i są śliczne. Wzorów jest do wyboru do koloru, aż miło popatrzeć na coś co nie jest szare bure i ponure. Skonstruowano je tak by zapewniały wygodę i dziecku i osobie, która dziecko niesie. Szeroki panel to pożądana pozycja nóg, miękki materiał, który można dobrze dociągnąć i dopasować to właściwa pozycja całego ciała dziecka (ergonomiczna pozycja "M"). Szeroki pas biodrowy, miękkie regulowane i szerokie pasy naramienne, pas piersiowy to zestaw dobrze rozkładający ciężar dziecka, odciążający ramiona i kręgosłup dorosłego.
Nosidła ergonomiczne TULA dostępne są w 3 wersjach: ·        

TULA BABY - Chyba najpopularniejsze. Przeznaczone dla dzieci i niemowląt o wadze od 7 do 20 kg (z wkładkę dla niemowląt TULA dopuszczalne jest noszenie dziecka o wadze od 3,5 kg). Maluszka nosisz z przodu, blisko siebie a Starszaka na plecach ·        

TULA TODDLER CARRIER - Wersja dla starszaków. Wysoki i szeroki panel pozwala nosić dzieci o wadze od 11 kg. W sam raz na spacery i wędrówki z Maluchami, które chodzą już same lub nie znoszą wózków.TULA FREE-TO-GROW - To nowość. Nosidełko TULA Free-to-Grow z założenia ma być nosidłem uniwersalnym dla dzieci o wadze od 3.2 kg (bez konieczności używania Wkładki dla niemowlaka) do 20.4 kg. Jest to możliwe dzięki systemowi regulacji szerokości i wysokości panelu.
To, który model jest dla Was to już naprawdę jest indywidualna kwestia.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018

Polecane

Nosidełko ergonomiczne, Willow, Tula Promocja

Nosidełko ergonomiczne, Willow, Tula

312,38 PLN brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 446,25 PLN/1szt.-30% Cena regularna: 446,25 PLN brutto/1szt.-30%
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel