Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Bidony ze słomką

( ilość produktów: 68 )
Sklep w swojej ofercie zawiera kategorię produktów: 'bidon ze słomką'.
To bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla dzieci, które z różnych powodów nie są zainteresowane przyjmowaniem płynów.Każdy z nas wie, że w calu prawidłowego funkcjonowania organizmu, należy dużo pić w ciągu dnia. Wiadomo również, że w przypadku dzieci warto zastosować dodatkową motywację zewnętrzną w postaci atrakcyjnych, kolorowych bidonów ze słomkami, aby zachęcić je do czynności przyjmowania płynów.
Duży wybór w zakresie rodzajów, kolorystyki i kształtów oferowanych bidonów ze słomką pozwoli na wybranie dla naszego dziecka najbardziej tych najbardziej odpowiednich, z których picie będzie dla dziecka czystą przyjemnością, a wręcz rodzajem zabawy. Przykładowo jeden bidon może być napełniany wodą, a do innego będziemy wlewać inne napoje - herbatki, zioła, soczki. Można bidony wymieniać, by wzbudzać zaciekawienie dziecka.

Bidon na wodę ze słomką

Ważne jest to, że bidony ze słomką mogą służyć zarówno w domu, jak i podczas zabaw na podwórku czy wyczerpujących spacerów. Dzieci chętnie po nie sięgają, ponieważ są lekkie, ich rozmiary dostosowane do małych rączek, funkcjonalne i wygodne.
Dla rodziców atutem jest to, że można nimi zainteresować dziecko i zachęcić do picia, co nie było dotychczas łatwe przy użyciu zwykłego kubeczka. Od strony praktycznej istotne jest to, że łatwo się je czyści. Bidony ze słomką mają wygodne zamknięcia z klapką, są wyposażone w słomkę, do tego wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia plastiku, który nie ulega uszkodzeniom podczas upadków. W komplecie otrzymuje się dodatki ułatwiające ich przenoszenie.
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel