Darmowa dostawa od 249,00 PLN
2019-12-10

Termos na jedzenie b.box z nagrodą European Product Design Award

Termos otrzymał trzecią (brązową) nagrodę w kategoriach Produkt dziecięcy i Produkt dla niemowlaków. Został doceniony za unikatowy design, praktyczność oraz liczne przewagi nad konkurencją. Stoi za nim przebojowy zespół designerski w składzie Lisa Edlund Tjernberg, Sylvain Amatoury i Victor Toh pod kierownictwem Miroslava Egorova. Prestiżowa nagroda i konkurs European Product Design Award powstały w celu uznania starań utalentowanych międzynarodowych projektantów produktów, którzy dążą do poprawy naszego życia.

Wszystko dzięki praktycznym i przemyślanym efektom swojej pracy. Jurorzy premiują kreatywność i wyobraźnię, które służą tworzeniu doskonałego wyrobu.

Finał ostatniej edycji konkursu wraz z galą zostały zorganizowane w listopadzie br. w klubie Brody Studios w Budapeszcie. Przyznano wtedy nagrody w wielu różnych kategoriach, takich jak katering, społeczny użytek, edukacja, flora i fauna, iluminacja, artykuły użytku domowego, zabawki czy wreszcie produkty dziecięce. I w tej ostatniej australijska marka b.box święciły triumfy. 

Przeczytaj też: Bidon tritanowy ze słomką marki b.box zwycięzcą w konkursie Good Desing Australia

Termos na jedzenie b.box otrzymał brąz w kategoriach Produkt dziecięcy i Produkt dla niemowlaków. Skutecznie utrzymuje ciepło jak i chłód wewnątrz. W całym zestawie nie brakuje widelca, dlatego jest idealny w podróży. Przed jego wypuszczeniem na rynek australijska marka zainicjowała testy z udziałem dzieci, żeby uniknąć ryzyka powielenia najczęściej spotykanych w takich przypadkach defektów. Mali testerzy dostali do rąk konkurencyjne termosy i okazało się, że mieli poważne kłopoty z ich otwieraniem bez pomocy dorosłych. Wszystko przez brak odpowiednio zaprojektowanych uchwytów i niewygodną konstrukcję, nieodpowiednią do małych rączek.

Zobacz także: Termos b.box zwycięzcą konkursu Good Design Australia 

Australijski producent zaopatrzył więc swój produkt w komfortowe, symetryczne i zdejmowalne boczne uchwyty. Termos po ich zdemontowaniu może być więc stosowany również przez starsze dzieci i to bez strat na estetyce całego gustownie zaprojektowanego produktu. To nie jest jedyne wyróżnienie, bo termos b.box okazał się również bezkonkurencyjny w tegorocznej edycji konkursu Good Design Australia w kategoriach produkt/lifestyle.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel