Darmowa dostawa od 249,00 PLN

The #150hoursoutside Project, czyli więcej czasu na dworze

2019-01-07
The #150hoursoutside Project, czyli więcej czasu na dworze

Z początkiem każdego nowego roku każdy czyni pewne postanowienia, które mają pozwolić na kształtowanie zdrowych nawyków czy choćby wprowadzić małą zmianę życia na lepsze. W internecie znaleźć można wiele inspiracji związanych z wdrażaniem dobrych zmian. Jedną z nich jest The #150hoursoutside Project wymyślony przez blogerkę.

Więcej czasu na świeżym powietrzu
Jak sama nazwa wskazuje, projekt ma zachęcić całe rodziny do spędzania większej ilości czasu poza czterema ścianami. Autorka projektu od dawna aktywnie namawia rodziców, by ich dziecko na dworze spędzało jak najwięcej czasu i korzystało z piękna natury poprzez organizowane rozmaitych wyzwań czy zabawy na powietrzu. The #150hoursoutside Project, choć narodził się bardzo spontanicznie, doskonale wpasowuje się w tę wizję.

Kilka słów o projekcie
Każdy wie, jak ważne jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzięki temu poprawia się samopoczucie, odporność, a także możliwe jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki witaminy D3. Rodziny zdają sobie z tego sprawę, dlatego często postanawiają wprowadzić zmiany i więcej czasu spędzać poza domem. Niestety, równie szybko jak pojawia się pomysł, znika też motywacja. 

The #150hoursoutside Project ma pomóc wytrwać w tym postanowieniu. Osoby, które zdecydują się dołączyć do projektu, deklarują chęć spędzenia na świeżym powietrzu co najmniej 150 godzin w ciągu roku. Choć liczba ta wydaje się naprawdę duża, tak naprawdę to średnio niecałe 30 minut na dzień czy mniej niż 3 godziny w ciągu tygodnia. Jest to więc cel jak najbardziej realny, na wyciągniecie ręki. To także dobry krok nie tylko w stronę kształtowania rodzinnych nawyków, ale także zachęcenia kolejnych osób, by same wychodziły na dwór. 150 godzin może być wykorzystane dowolnie - jako zabawa na dworze, długi spacer czy przejażdżka rowerowa.

Jak dołączyć do projektu?
The #150hoursoutside Project ma jeszcze jedną zaletę – można do niego dołączyć w bardzo prosty sposób. Nie ma żadnych oficjalnych zapisów czy potrzeby deklarowania uczestnictwa. Wystarczy chęć realizowania tej idei, by móc rozpocząć własne wyzwanie. Dodatkową motywacją ma być kilka możliwości na dzielenie się swoimi pomysłami, pytaniami czy postępami w realizacji wyzwania. 

Jedną z takich z nich jest dołączenie do specjalnej listy mailowej projektu, dzięki czemu będzie można otrzymywać pomocne wskazówki i garść inspiracji przez cały rok. Można też pochwalić się swoim uczestnictwem w projekcie poprzez oznaczanie postów na mediach społecznościowych hashtagiem #150hoursoutside. 

Osoby, które lubią podejmować takie wyzwania w większej grupie i czuć, że nie realizują swoich pomysłów same, mogą też dołączyć do grupy w serwisie Facebook, gdzie znajdą mnóstwo inspiracji oraz wsparcia od innych uczestników projektu. To także miejsce, w którym będzie można dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami, a nawet poznać lokalnych przyjaciół, by wspólnie realizować wyzwanie.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie tutaj: http://www.yournaturallearner.com/150hoursoutside-project/
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel