Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Grimm's

( ilość produktów: 141 )

drewniana tęcza grimms

Drewniane klocki Grimm's powstające od 1978 to prostota, piękno i uniwersalność oraz najwyższa jakość.

Projektanci czerpiąc inspirację z pedagogiki Montessori i steinerowskiej kształtują drewno tak, by nie straciło nic ze swej wyjątkowej istoty stając się jednocześnie zabawką, która pozwoli rozwijać się dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Zabawką, która niczego nie narzuca zostawiając dziecku przestrzeń do poznawania świata we własnym tempie, zgodnie z własnymi zdolnościami i zainteresowaniami. 

Zabawki Grimm's to uczta dla zmysłów. Drewno potraktowane z sercem podczas obróbki pięknie pachnie, oryginalnie brzmi, cieszy oczy kształtem i barwą a nawet przyjemnie smakuje (choć oczywiście jadalne nie jest). I to co najważniejsze. Zabawki Grimm's są wręcz aksamitne w dotyku. Zabawa nimi a nawet samo ich trzymanie to prawdziwa przyjemność. Palce same zaczynają błądzić po ich powierzchni odkrywając wyjątkową strukturę.

 

Najbardziej rozpoznawalną zabawką jest Tęcza Grimm's - dwanaście drewnianych elementów, które dają dziecku mnóstwo możliwości, które ogranicza wyłącznie jego wyobraźnia.

Zabawki są regularnie sprawdzane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty, a także wszystkie użyte barwniki i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi. Także tkaniny lalek posiadają pieczęć Oeko-Tex. Wysokiej jakości drewno pozyskiwane jest w 100% z europejskich lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Produkty certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). Pieczęć "Made-by-Nature”.

Regularna kontrola jakości i bezpieczeństwa - zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi. Użyte tkaniny posiadają pieczęć Oeko-Tex. Drewniane zabawki w razie konieczności można delikatnie czyścić wilgotną szmatką. Nie można ich moczyć. Zabawki należy trzymać z daleka od źródeł ciepła. Nie można kłaść ich na grzejnikach, nie wolno czyść ich środkami dezynfekującymi, gorącą wodą itp.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel