Darmowa dostawa od 249,00 PLN

gotowi na przygodę

( ilość produktów: 20 )

Zabawki dla dzieci

sport i rekreacja, BABY&TRAVEL

Dzieciństwo oznacza zawsze ciekawość, chęć poznawania świata, nowych miejsc i sprawdzania, co się stanie za rogiem czy najbliższym wzgórzem. To także niespożyta energia, której trzeba dać ujście. W tym momencie do akcji wkraczają różne zabawki sportowe i rekreacyjne. Dzięki nim pociecha nigdy nie będzie się nudzić, czy to podczas słonecznych wakacji w górach lub nad morzem, czy na koloniach albo obozie integracyjnym.

W tej kategorii zebraliśmy dla wszystkich zainteresowanych takie zabawki sportowe i rekreacyjne jak latarki, szybowce, fruwajkę, procę, kompas, zestaw podróżnika, łopatkę do piasku czy zwijalne wiaderko.   

W szczególności każdemu szkrabowi mogą przypaść do gustu:

  • szybowiec Maxi, Terra Kids, Haba. To wyzwanie dla potrzeby majsterkowania, bo trzeba go najpierw samodzielnie złożyć. A  potem wystarczy skupić się na zabawie na wolnym powietrzu. Puszczanie szybowca oznacza ćwiczenie swoich zdolności manualnych, koordynacji ruchowej i precyzji. W ten sposób dziecko zaznajomi się też z podstawowymi prawami fizyki, bo nic tak nie uczy jak osobiste doświadczenie i praktyka,
  • zestaw podróżnika z lornetką 4x30. W skład tego eleganckiego kompletu do nylonowej torby z klamrą na pasku wchodzą: lornetka z ogniskowaniem 4x30, mini kompas, latarka LED typu "czołówka" i aluminiowy bidon o pojemności 0,4 l. Dla wielbicieli prawdziwie dzikich espakad to po prostu skarb,   
  • lupa odkrywcy, Terra Kids, Haba. Jej najlepszymi atutami są pojemnik z dwoma wizjerami z których każdy ma lupy powiększające (-cztero i sześciokrotnie). Zaopatrzone w takie narzędzie badacza z prawdziwego zdarzenia dziecko może w szczegółach oglądać schwytane owady i pajęczaki, robaki, jaszczurki, płazy oraz inne niewielkie, spotkane na wsi lub podwórku stworzenia.  
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel