Darmowa dostawa od 249,00 PLN
2020-02-28

Baby&Travel z nagrodami na targach Kids’ Time 2020

Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na XI Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME 2020 w Kielcach. Bilans trzydniowych targów wygląda dla nas bardzo korzystnie. W plebiscycie magazynu „Branża dziecięca” w kategorii Firma Roku zajęliśmy trzecie miejsce, a w konkursie Kids’ Time Star wyróżnienie dostały mrówkojad Dolce i pastelowa kolekcja b.box gelato w barwach Tutti Frutti - bidon, kubek niewysypek i pierwsze sztućce. 


Impreza trwała od 19 do 21 lutego. W tych dniach 8 olbrzymich hal wystawienniczych wypełniło się najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów oraz artykułów dziecięcych z Austrii, Belgii, Cypru, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Nasze spore stoisko o powierzchni ok. 70 mkw. przyciągało tłumy ciekawskich. Mnóstwo ludzi zatrzymywało się i pytało o szczegóły, dotyczące produktów naszych najważniejszych marek.

Najbardziej dumni jesteśmy z III miejsca, które zajęliśmy w kategorii Firma Roku w plebiscycie tradycyjnego patrona medialnego wydarzenia - magazynu „Branża dziecięca”. Przypomnijmy, że w numerze 7/2019 ukazał się wywiad z założycielkami Baby&Travel – Iloną Ferreirą i Małgorzatą Matyjaszczyk, które na łamach pisma opowiadały szeroko o swoich pomysłach na podróże.  Zobacz też: Kultowe bidony b.box są już dostępne w kolekcji kolorystycznej gelato

Ale to jednak nie wszystko, gdyż wzięliśmy także udział w corocznym targowym konkursie Kid’s Time Star. I tak dwa produkty zdobyły wyróżnienie oraz weszły do grona finalistów – w kategorii Zabawki „0-3 lata” znany i lubiany duży mrówkojad Dolce, a także w kategorii Artykuły dla rodziców i dzieci kolekcja b.box gelato - kultowy bidon ze słomkąkubek niewysypek i pierwsze sztućce dla niemowląt (wszystko w pastelowej kolorystyce gelato - Tutti Frutti).

Nasz interesujący i zabawny mrówkojad Dolce został doceniony za swoje wartości edukacyjne i sensoryczne. Może się pochwalić mnóstwem dodatków - od wibrującego przyjaciela mrówki do szeleszczącego ucha. Na grzbiecie ma wstążki, plastikowy pierścień z koralikami, a do tego ogon do kręcenia, wydający trzaskające dźwięki. Wszystko po to, aby była to ulubiona zabawka dziecka.     Czytaj: Kultowy bidon ze słomką ma już 10 lat

A czym przekonał do siebie jury zestaw b.box gelato w kolorze Tutti Frutti? Bidon ma obciążoną słomkę, poruszającą się wraz z płynem. Wyprofilowane uchwyty bidonu umożliwiają wygodny i pewny chwyt. By zapewnić czystość słomce można ją zdemontować i wyczyścić. Z kolei kubek niewysypek to opatentowana miseczka, dzięki której dziecko zje samodzielnie zupę, płatki z mlekiem i inne półpłynne bądź płynne dania. Dołączono do niej mocowaną na krawędzi słomkę. Zupę lub mleko można wypić bez mozolnego wybierania resztek płynu łyżką. Zaś pierwsze sztućce dla niemowląt zaprojektowano do nauki samodzielnego jedzenia. Nietypowy kształt dostosowany jest do sposobu chwytania małych dłoni. Łyżeczka pozwala zagarniać jedzenie nawet z płaskich talerzy. Kształt i rozmiar opatentowanego widelczyka idealnie dopasowano do małej buzi dziecka.  
Warto zaznaczyć, że XI Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME 2020 w Kielcach odwiedziło blisko 8 000 gości z 50 krajów świata.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel