Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Kultowe bidony b.box są już dostępne w kolekcji kolorystycznej gelato

2019-12-18
Kultowe bidony b.box są już dostępne w kolekcji kolorystycznej gelato

Wiemy, że bidony tej australijskiej marki bronią się mnóstwem pozytywnych recenzji na całym świecie i opiniami specjalistów. Wiemy też, że wszystko co pastelowe jest teraz niezwykle modne i rozchwytywane, dlatego oferujemy nasze kultowe bidony ze słomką w stonowanych, pastelowych barwach. W skład serii gelato wchodzą kolory: boysenberry, bubblegum, pistachio, tutti frutti i bana split. Wszystkie przywodzą na myśl lodowe gałki i od razu zachęcają, by je wypróbować.  

Spis treści:
  1. Słowo wstępu o marce b.box
  2. Powody dla których kochamy bidon ze słomką
  3. Nowe pastelowe kolory

Słowo wstępu o marce b.box


Przypomnijmy może o co tyle zamieszania. Bidon b.box od konkurencji odróżnia się niesamowitą innowacyjnością. Sekret tkwi w czymś z pozoru banalnym, czym jest słomka. Jest on właśnie zaopatrzony w unikatowo obciążoną ciężarkiem słomkę, poruszającą się razem z płynem. Dzięki temu dziecko może pić z niego napój pod dowolnym kątem, także przechylając do góry nogami i na leżąco. Zaś sama słomka może się pochwalić unikalnym dwukierunkowym zaworem i wzmocnioną pokrywką, co razem z uszczelką zapewnia absolutną szczelność.

Czytaj także: Kultowy bidon ze słomką b.box ma już 10 lat

Powody dla których kochamy bidon ze słomką

Co to oznacza w praktyce? Koniec z rozlewaniem przez niesfornego malucha picia gdzie popadnie, płaczu, krzyku i czyszczenia ubrań oraz wszystkiego dookoła. W dodatku bidon jest wyposażony w wyprofilowane uchwyty, umożliwiające maluchowi pewne, wygodne i samodzielne trzymanie.

Ze względu na właściwości długiej i wąskiej słomki z unikatowym ustnikiem, wymagającym ściśnięcia ustami, bidon b.box jest polecany przez neurologopedów. Dobrze wpływa na rozwój aparatu mowy u dzieci i przygotowuje mięśnie do późniejszego spożywania pokarmów stałych.

Bidon stanowi niezbędnik każdego odpowiedzialnego rodzica i idealnie sprawdzi się podczas podróży czy na spacerze. Nie bez powodu od paru lat gości w wielu domach pod różną szerokością geograficzną, w tym w Polsce.

Zobacz również: Tritanowy bidon ze słomką b.box nagrodzony European Product Design Award

Nowe pastelowe kolory

Dobra wiadomość jest taka, że w sprzedaży są już dostępne bidony w nowej i modnej w ostatnim czasie pastelowej (gelato) palecie kolorystycznej. Możemy teraz wybierać spośród zwracających uwagę i stonowanych barw (kojarzących się z lodowymi gałkami, stąd angielska nazwa „gelato” – zamrożony, zimny ):  boysenberry, bubblegum, pistachio, tutti frutti i bana split. Od razu zwracają uwagę i odróżniają się wizualnie od szeregu podobnych produktów.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 68 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel