Darmowa dostawa od 249,00 PLN

Prezent dla pięciolatka

( ilość produktów: 28 )

Prezent dla dziecka w wieku 5-6 lat

Gdy szukasz prezentu dla dziecka pomiędzy 5 a 6 rokiem życia powinieneś być obeznany w panujących trendach. Reklama i stan posiadania rówieśników, mają wpływ na to co przedszkolak wymarzy sobie pod choinkę lub z okazji urodzin. Jeżeli pójdziesz z prądem, i wybierzesz najmodniejszy prezent, efekt WOW masz prawie jak w banku, tylko że może się okazać krótkotrwały.

Powtórzymy więc jak mantrę: sprawdź u źródła. Podpytaj rodziców lub zaobserwuj sam, czym najchętniej bawi się przedszkolak, co robi, gdy zostawić mu swobodę wyboru. Czy chętnie przebywa na dworze i lubi aktywność fizyczną, czy woli rysować lub budować z klocków.

A może interesuje go świat zwierząt, roślin i owadów? Są też dzieci, które w ramach rozrywki rozwiązują łamigłówki, uczą się liczyć, czytać i pisać (warto to wykorzystać, bo bardzo często, w zupełnie niewyjaśniony sposób, zapał ten wyparowuje wraz z pójściem o szkoły).

Jeżeli wiec szukasz prezentu dla przedszkolaka: botanika, zoologa lub wędrowca, szukaj sprzętów praktycznych. Wygodny plecak dla dziecka, do którego zapakujemy przydatne na wycieczce akcesoria i prowiant, żeby głód i pragnienie nie zajrzały mu w oczy, to bardzo fajny i funkcjonalny prezent, z którego dziecko będzie korzystało w wielu sytuacjach.

Do niego zawsze można dokupić dodatkowe wyposażenie w postaci gadżetów małego odkrywcy np. marki Haba: Lupy, Lornetki z radiem lub bez, kompasu.

Możesz też kupić do plecaka Lunchbox z bidonem, żeby był komplet. Dla dziecka, które od zabaw fizycznych woli zabawy manualne lub intelektualne, hasło “fajny prezent” oznacza już zupełnie co innego. Taki przedszkolak ucieszy się z atrakcyjnie wykonanych niebanalnych zabawek edukacyjnych, dzięki którym pozna litery (Drewniane ABC Grimm’s) i cyfry, nauczy się liczyć (Kolorowa nauka tabliczki mnożenia Grimm’s jest naszym faworytem w tej kategorii).

Doceni zabawki kreatywne np. Zestaw do tworzenia biżuterii, obrazków, torebek, autek itp. Jeżeli nie chcesz kupować zabawki typowo edukacyjnej poszukaj gry dla przedszkolaka. To doskonały prezent dla całej rodziny (gra nie musi być infantylna i prosta do bólu, pięciolatek ogarnie zdecydowanie więcej niż grę chińczyk i grzybobranie).  

 

  1. https://www.babyandtravel.pl/product-pol-6910-Plecak-ZOO-Szop.html
  2. https://www.babyandtravel.pl/product-pol-774-Lunchbox-Sniadaniowka-Zyrafa.html
  3. https://www.babyandtravel.pl/product-pol-6737-Kolorowa-nauka-tabliczki-mnozenia-3-Grimms.html
  4. https://www.babyandtravel.pl/product-pol-7172-Drewniana-gra-ABC-w-ramie-3-Grimms.html
  5. https://www.babyandtravel.pl/product-pol-2911--Latarka-z-radiem-Haba-zielona.html
  6. https://www.babyandtravel.pl/product-pol-142-Lornetka-dziecieca-z-pokrowcem.html
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-21
Super!
2022-01-04
Bardzo dobra profesjonalna obsługa.Personel pomocny dla klienta
pixel